Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Adult / Masters - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / -65 kg
(Day 1)
3-8
Gotowy
Giuseppe Rocca
Trinity Mixed Martial Arts
Braeden Nicholson Victor Harbor BJJ
Adult / Masters - Male - NoGi / Masters 2 - 35 yrs and Above / Beginner 0 - 2yrs / -70 kg
(Day 1)
3-23
Gotowy
Jimmy Atsaves
Muscle and martial arts
Richard Davey M16/Beachside Jiu-Jitsu
Adult / Masters - Female - NoGi / Adult (18 yrs +) / Beginner 0 - 2 yrs / +70,0 kg
(Day 1)
3-20
Gotowy
Mikhala Stevens
Muscle and martial arts
Kayla Thompson Trinity Mixed Martial Arts
Adult / Masters - Female - NoGi / Adult (18 yrs +) / Beginner 0 - 2 yrs / -60,0 kg
(Day 1)
3-17
Gotowy
Tahlia Graetz
Element Martial Arts + Fitness - South Australia
Angela Keating Complete Control Martial Arts
Adult / Masters - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Advanced 4yrs + / -100 kg
(Day 1)
3-35
Gotowy
Maclaughlan Jones-Simes
M16/Beachside Jiu-Jitsu
Hayden Bates Matrix Jiu Jitsu & MMA Academy
Adult / Masters - Female - Gi / Adult (18 yrs +) / White Belt (Novice) / +70,0 kg
(Day 1)
3-38
Gotowy
Charlene Riley
Bushido Academy
Mikhala Stevens Muscle and martial arts
Adult / Masters - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / +100 kg
(Day 1)
3-26
Gotowy
Jake Berry
M16/Beachside Jiu-Jitsu
Jed Cullen Element Martial Arts + Fitness - South Australia
Adult / Masters - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Advanced 4yrs + / -91 kg
(Day 1)
5-30
Gotowy
Lyle Karam
DOMINANCE MMA
Declan Moody M16/Beachside Jiu-Jitsu
Kids - Mixed - Gi / 10 - 12 yrs / Grey/Yellow Belt / <54kg
(Day 1)
5-40
Gotowy
Levi Finley
Victor Harbor BJJ
Jacob Finley Victor Harbor BJJ
Teens - Gi / 13 - 15 yrs / White Belt (Novice) / Male / <66 kg
(Day 1)
Adult / Masters - NoGi - Absolute / Adult (18 yrs +) / Female / Intermediate 2 - 4 yrs
(Day 1)
3-11
Gotowy
Nora Naomi Schultz
M16/Beachside Jiu-Jitsu
Johanna Aldersey Chau Kaizen
Adult / Masters - GI - Open Weight / Masters 1 - 30 yrs + / Male / Blue Belt
(Day 1)
2-58
Gotowy
Unknown User
Jacked Jiu Jitsu
Andy England Mount Gambier Grappling Club
Kids - Mixed - Gi / 7 - 9yrs / Grey/Yellow Belt / <34kg
(Day 1)
5-49
Gotowy
Brady Bennett
M16/Beachside Jiu-Jitsu
Macy Thomas Arruda BJJ
Adult - NoGi - Super Absolute / Male / Over 80kg Super Absolute
(Day 1)
Gotowy
Riley Payne
Mildura Martial Arts
Maclaughlan Jones-Simes M16/Beachside Jiu-Jitsu Wygrana walkowerem
Adult - NoGi - Super Absolute / Male / Under 80kg Super Absolute
(Day 1)
1-1
Gotowy
Will Wesley
Toa BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Luke Glenister M16/Beachside Jiu-Jitsu
Adult / Masters - NoGi - Absolute / Adult (18 yrs +) / Male / Beginner 0 - 2 yrs
(Day 1)
4-1
Gotowy
Lachlan Fletcher
Cardio-Flex Gym
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Hamish Genovese M16/Beachside Jiu-Jitsu
Adult - NoGi - Super Absolute / Male / Over 80kg Super Absolute
(Day 1)
2-1
Gotowy
Hayden Bates
Matrix Jiu Jitsu & MMA Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:51
Ethan White Complete Control Martial Arts
Adult - NoGi - Super Absolute / Female / Super Absolute (female only)
(Day 1)
3-1
Gotowy
Johanna Aldersey
Chau Kaizen
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Issy Richmond Zenith Adelaide
Adult / Masters - NoGi - Absolute / Adult (18 yrs +) / Male / Beginner 0 - 2 yrs
(Day 1)
4-2
Gotowy
Khoa Lam
Ground LVL
Jake Berry M16/Beachside Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Adult - NoGi - Super Absolute / Male / Under 80kg Super Absolute
(Day 1)
1-2
Gotowy
William Kolaroff
Adelaide Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Connor DAYMAN Arruda BJJ
Kids - Mixed - NoGi / 10 - 12 yrs / Advanced 2 yrs + / <39kg
(Day 1)
5-1
Gotowy
Max Vidic
Arruda BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Kalani Parker Arruda BJJ
Adult - NoGi - Super Absolute / Male / Under 80kg Super Absolute
(Day 1)
1-3
Gotowy
Jed Dale
Cardio-Flex Gym
Nathan Quince M16/Beachside Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Adult - NoGi - Super Absolute / Female / Super Absolute (female only)
(Day 1)
3-2
Gotowy
Angela Keating
Complete Control Martial Arts
Tayla Ford M16/Beachside Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Kids - Mixed - NoGi / 10 - 12 yrs / Intermediate 1 - 2 yrs / <58kg
(Day 1)
5-5
Gotowy
James Kentish
South Coast BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Jacob Finley Victor Harbor BJJ
Adult - NoGi - Super Absolute / Male / Over 80kg Super Absolute
(Day 1)
2-2
Gotowy
Declan Moody
M16/Beachside Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Alex Lanyon Absolute MMA
Adult - NoGi - Super Absolute / Male / Under 80kg Super Absolute
(Day 1)
1-4
Gotowy
Benjamin Swingler
M16/Beachside Jiu-Jitsu
Jake Chapman DC AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:49
Kids - Mixed - NoGi / 10 - 12 yrs / Advanced 2 yrs + / <39kg
(Day 1)
5-2
Gotowy
Max Vidic
Arruda BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Archie Edwards Arruda BJJ
Adult - NoGi - Super Absolute / Female / Super Absolute (female only)
(Day 1)
3-3
Gotowy
Nora Naomi Schultz
M16/Beachside Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Johanna Aldersey Chau Kaizen
Adult / Masters - NoGi - Absolute / Adult (18 yrs +) / Male / Beginner 0 - 2 yrs
(Day 1)
Gotowy
Nireep Vishnubhatla
Trinity Mixed Martial Arts
Wygrana walkowerem
Harley Eruera Trilemma Grappling
Adult / Masters - NoGi - Absolute / Adult (18 yrs +) / Male / Beginner 0 - 2 yrs
(Day 1)
Gotowy
Sean Gilligan
M16/Beachside Jiu-Jitsu
Blake Christy Element Martial Arts + Fitness - South Australia Wygrana walkowerem
Adult - NoGi - Super Absolute / Male / Under 80kg Super Absolute
(Day 1)
1-5
Gotowy
Will Wesley
Toa BJJ
William Kolaroff Adelaide Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Adult / Masters - NoGi - Absolute / Adult (18 yrs +) / Male / Beginner 0 - 2 yrs
(Day 1)
4-3
Gotowy
Nireep Vishnubhatla
Trinity Mixed Martial Arts
Akil Farzan Progressive BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37