Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids/Teens - Mixed - Gi / 7 - 9yrs / Grey/Yellow Belt / <34kg
(Day 1)
2-1
Završeno
Max Vidic
Adelaide Jiu Jitsu Academy
Dylan Edwards Zenith Adelaide Pobeda po poenima
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -65 kg
(Day 1)
Kids/Teens - Mixed - Gi / 10 - 14 yrs / Grey/Yellow Belt / <50kg
(Day 1)
2-4
Završeno
Alec Karounos
De Been 100% Jiu Jitsu
Lucas Haines Pobedio Završnicom
Kids/Teens - Mixed - Gi / 10 - 14 yrs / White Belt (Novice) / <58kg
(Day 1)
2-7
Završeno
Melinda Green
De Been 100% Jiu Jitsu
Pobeda po poenima
Jayden Molineux Zenith Adelaide
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -65 kg
(Day 1)
3-2
Završeno
Nathan Quince
Luke Kris Matrix Jiu Jitsu & MMA Academy Pobeda po poenima
Adult - Male - Gi / Masters 35+ / White Belt (Novice) / -83 kg
(Day 1)
1-7
Završeno
Steve Costello
Robert Chiswell Mildura Martial Arts Pobeda po poenima - 05:00
Kids/Teens - Mixed - Gi / 7 - 9yrs / Grey/Yellow Belt / <34kg
(Day 1)
2-2
Završeno
Max Vidic
Adelaide Jiu Jitsu Academy
Pobedio Završnicom
Brodie Fidock
Kids/Teens - Mixed - Gi / 10 - 14 yrs / Grey/Yellow Belt / <50kg
(Day 1)
2-5
Završeno
Alec Karounos
De Been 100% Jiu Jitsu
Pobeda po poenima
Fujun Hyland Zenith Adelaide
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -65 kg
(Day 1)
3-3
Završeno
Manuel Contreras
Vitor Felix Martins Arruda BJJ Pobeda po poenima
Kids/Teens - Mixed - Gi / 15 - 17yrs / White Belt (Novice) / <66kg
(Day 1)
2-8
Završeno
Nathan Cakebread
South Coast BJJ
Pobeda po poenima
Alec Burns ASDMA
Kids/Teens - Mixed - Gi / 7 - 9yrs / Grey/Yellow Belt / <34kg
(Day 1)
2-3
Završeno
Dylan Edwards
Zenith Adelaide
Pobedio Završnicom
Brodie Fidock
Adult - Male - Gi / Masters 35+ / White Belt (Novice) / +100 kg
(Day 1)
1-8
Završeno
Evgeny Kolesnikov
Pobeda po poenima - 05:00
Christian Hyland Zenith Adelaide
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -65 kg
(Day 1)
3-4
Završeno
Evan Karoussis
Arruda BJJ
Nathan Quince Pobeda po poenima
Kids/Teens - Mixed - Gi / 10 - 14 yrs / Grey/Yellow Belt / <50kg
(Day 1)
2-6
Završeno
Lucas Haines
Pobedio Završnicom
Fujun Hyland Zenith Adelaide
Kids/Teens - Mixed - Gi / 15 - 17yrs / Grey/Yellow Belt / <62kg
(Day 1)
2-9
Završeno
Nigel Terrill
SA Judo Academy
Blaise Hill Zenith Adelaide Pobedio Završnicom
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -65 kg
(Day 1)
3-5
Završeno
Luke Kris
Matrix Jiu Jitsu & MMA Academy
Manuel Contreras Pobeda po poenima
Kids/Teens - Mixed - NoGi / 7 - 9yrs / Beginner 0 - 2 yrs / <28kg
(Day 1)
2-10
Završeno
Brodie Fidock
Max Vidic Adelaide Jiu Jitsu Academy Pobedio Završnicom
Kids/Teens - Mixed - NoGi / 10 - 14 yrs / Beginner 0 - 2 yrs / <58kg
(Day 1)
2-11
Završeno
Lucas Haines
Pobedio Završnicom
Melinda Green De Been 100% Jiu Jitsu
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -65 kg
(Day 1)
3-6
Završeno
Vitor Felix Martins
Arruda BJJ
Jameel Arslanagic Arruda BJJ Pobedio Završnicom
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -91 kg
(Day 1)
1-1
Završeno
Zac Rice
Progressive BJJ
Aidan Spilsbury Pobeda po poenima
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -91 kg
(Day 1)
1-2
Završeno
Tobi Pearce
Chau Kaizen
Pobeda po poenima
Stefano Scambiatterra G13 BJJ Adelaide
Kids/Teens - Mixed - NoGi / 15 - 17yrs / Beginner 0 - 2 yrs / <62kg
(Day 1)
2-12
Završeno
Nathan Cakebread
South Coast BJJ
Pobedio Završnicom
Blaise Hill Zenith Adelaide
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -91 kg
(Day 1)
1-3
Završeno
Zac Rice
Progressive BJJ
Tobi Pearce Chau Kaizen Pobedio Završnicom
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -91 kg
(Day 1)
1-4
Završeno
Aidan Spilsbury
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Stefano Scambiatterra G13 BJJ Adelaide
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -91 kg
(Day 1)
1-5
Završeno
Zac Rice
Progressive BJJ
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Stefano Scambiatterra G13 BJJ Adelaide
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -65 kg
(Day 1)
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -91 kg
(Day 1)
1-6
Završeno
Aidan Spilsbury
Tobi Pearce Chau Kaizen Pobedio Završnicom - 02:35
Kids/Teens - Mixed - NoGi / 15 - 17yrs / Beginner 0 - 2 yrs / <62kg
(Day 1)
2-13
Završeno
Nathan Cakebread
South Coast BJJ
Pobedio Završnicom - 02:37
Nigel Terrill SA Judo Academy
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -65 kg
(Day 1)
3-8
Završeno
Evan Karoussis
Arruda BJJ
Luke Kris Matrix Jiu Jitsu & MMA Academy Pobeda po poenima
Adult - GI - Open Weight / Adult (18 yrs +) / Male / Blue Belt
(Day 1)
1-9
Završeno
Dan Olbrycht
Chau Kaizen
Daniel Webb Team Zenith Pobedio Završnicom - 00:55
Adult - Male - Gi / Masters 35+ / Blue Belt / -91 kg
(Day 1)
1-11
Završeno
Matt Rice
Victor Harbor BJJ
Murray Hender Pobedio Završnicom - 02:33
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -65 kg
(Day 1)
3-9
Završeno
Zach Chown
Jameel Arslanagic Arruda BJJ Pobedio Završnicom