Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Adult - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / +100 kg
(Day 1)
1-33
Gotowy
Carl Muyderman
Arruda BJJ
Joshua Wallace Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Adult - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / -65 kg
(Day 1)
2-39
Gotowy
Jameel Arslanagic
Arruda BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Evan Karoussis Arruda BJJ
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -76 kg
(Day 1)
3-28
Gotowy
Michal Pruchniewski
Progressive BJJ
Andrew Nguyen Wygrana na punkty - 05:00
Adult - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / -83 kg
(Day 1)
1-29
Gotowy
Shannon Foale
South Coast BJJ
Dylan Mildwaters Zenith Adelaide Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:14
Adult - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / -65 kg
(Day 1)
2-40
Gotowy
Nathan Quince
Luke Kris Matrix Jiu Jitsu & MMA Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -83 kg
(Day 1)
3-30
Gotowy
Will Wesley
Absolute MMA
Brendon Carrick De Been 100% Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Adult - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / -65 kg
(Day 1)
2-41
Gotowy
Zach Chown
Jameel Arslanagic Arruda BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -83 kg
(Day 1)
3-31
Gotowy
William Buckoke
Element Australia
Wygrane przez Poddanie (submission)
Jack Thompson Matrix Jiu Jitsu & MMA Academy
Adult - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / -65 kg
(Day 1)
2-38
Gotowy
Vitor Felix Martins
Arruda BJJ
Zach Chown Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Adult - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / -65 kg
(Day 1)
2-42
Gotowy
Evan Karoussis
Arruda BJJ
Nathan Quince Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Adult - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / -91 kg
(Day 1)
1-36
Gotowy
Martin O'ROURKE
10th Planet Jiu Jitsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Aidan Spilsbury
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -83 kg
(Day 1)
3-32
Gotowy
Matthew Runting
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Will Wesley Absolute MMA
Adult - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / +100 kg
(Day 1)
1-34
Gotowy
Jarrad Hrotek
De Been 100% Jiu Jitsu
Joshua Wallace Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Adult - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / -65 kg
(Day 1)
2-43
Gotowy
Vitor Felix Martins
Arruda BJJ
Luke Kris Matrix Jiu Jitsu & MMA Academy Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Adult - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / -65 kg
(Day 1)
2-45
Gotowy
Vitor Felix Martins
Arruda BJJ
Jameel Arslanagic Arruda BJJ Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -83 kg
(Day 1)
3-35
Gotowy
Matthew Runting
Brendon Carrick De Been 100% Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Adult - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / -65 kg
(Day 1)
2-49
Gotowy
Vitor Felix Martins
Arruda BJJ
Nathan Quince Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Adult - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / -65 kg
(Day 1)
2-48
Gotowy
Zach Chown
Luke Kris Matrix Jiu Jitsu & MMA Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Adult - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / +100 kg
(Day 1)
1-35
Gotowy
Carl Muyderman
Arruda BJJ
Alan Davis Arruda BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Adult - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / -65 kg
(Day 1)
2-47
Gotowy
Jameel Arslanagic
Arruda BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Nathan Quince
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -83 kg
(Day 1)
3-34
Gotowy
Dylan Mildwaters
Zenith Adelaide
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Jack Thompson Matrix Jiu Jitsu & MMA Academy
Adult - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / -65 kg
(Day 1)
2-46
Gotowy
Evan Karoussis
Arruda BJJ
Luke Kris Matrix Jiu Jitsu & MMA Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:59
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -83 kg
(Day 1)
3-33
Gotowy
Brendon Carrick
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
William Buckoke Element Australia
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -83 kg
(Day 1)
3-36
Gotowy
Dylan Mildwaters
Zenith Adelaide
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Will Wesley Absolute MMA
Adult - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / -91 kg
(Day 1)
1-37
Gotowy
Martin O'ROURKE
10th Planet Jiu Jitsu Australia
Tobi Pearce Chau Kaizen Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -83 kg
(Day 1)
3-37
Gotowy
Brendon Carrick
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Jack Thompson Matrix Jiu Jitsu & MMA Academy
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -83 kg
(Day 1)
3-38
Gotowy
Will Wesley
Absolute MMA
William Buckoke Element Australia Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Adult - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / -91 kg
(Day 1)
1-38
Gotowy
Aidan Spilsbury
Tobi Pearce Chau Kaizen Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:04
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -83 kg
(Day 1)
3-40
Gotowy
Dylan Mildwaters
Zenith Adelaide
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
William Buckoke Element Australia
Adult - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / -65 kg
(Day 1)
2-44
Gotowy
Zach Chown
Evan Karoussis Arruda BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -83 kg
(Day 1)
3-39
Gotowy
Matthew Runting
Wygrana na punkty - 05:00
Jack Thompson Matrix Jiu Jitsu & MMA Academy
Adult - Male - NoGi / Advanced 4yrs + / -91 kg
(Day 1)
1-39
Gotowy
Leon Bowley
Arruda BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Robert Chiswell Mildura Martial Arts