Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -65 kg
(Day 1)
Adult - Female - Gi / White Belt (Novice) / Adult (18 yrs +) / +70,0 kg
(Day 1)
2-15
Gotowy
Lauren Taylor
Element Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:17
Victoria Thompson
Adult - GI - Open Weight / Adult (18 yrs +) / Male / Blue Belt
(Day 1)
1-10
Gotowy
Daniel Webb
Team Zenith
Jordon Maur Arruda BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -65 kg
(Day 1)
3-11
Gotowy
Luke Kris
Matrix Jiu Jitsu & MMA Academy
Vitor Felix Martins Arruda BJJ Wygrana na punkty
Adult - Female - Gi / White Belt (Novice) / Adult (18 yrs +) / +70,0 kg
(Day 1)
2-16
Gotowy
Tiarna Fuss
Zenith Adelaide
Issy Richmond Zenith Adelaide Wygrana na punkty - 05:00
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / Purple / Brown belt / -100 kg
(Day 1)
1-12
Gotowy
Tom Gerlach
Element Australia
IDRIS MUHAEMIN Arruda BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:41
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -65 kg
(Day 1)
3-12
Gotowy
Manuel Contreras
Jameel Arslanagic Arruda BJJ Wygrane przez Poddanie (submission)
Adult - Female - Gi / White Belt (Novice) / Adult (18 yrs +) / +70,0 kg
(Day 1)
2-17
Gotowy
Lauren Taylor
Element Australia
Wygrana na punkty - 05:00
Tammie Foster
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / Purple / Brown belt / -100 kg
(Day 1)
1-13
Gotowy
Eddie Alba
Zenith Adelaide
Leon Bowley Arruda BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -65 kg
(Day 1)
3-13
Gotowy
Zach Chown
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Vitor Felix Martins Arruda BJJ
Kids/Teens - Mixed - NoGi / 15 - 17yrs / Beginner 0 - 2 yrs / <62kg
(Day 1)
2-14
Gotowy
Blaise Hill
Zenith Adelaide
Nigel Terrill SA Judo Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -65 kg
(Day 1)
3-14
Gotowy
Evan Karoussis
Arruda BJJ
Jameel Arslanagic Arruda BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Adult - Female - Gi / White Belt (Novice) / Adult (18 yrs +) / +70,0 kg
(Day 1)
2-18
Gotowy
Victoria Thompson
Tiarna Fuss Zenith Adelaide Wygrana na punkty - 05:00
Adult - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / -83 kg
(Day 1)
1-19
Gotowy
Jack Thompson
Matrix Jiu Jitsu & MMA Academy
Matthew Runting Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:11
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -76 kg
(Day 1)
3-15
Gotowy
Shayne Wright
South Coast BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Michal Pruchniewski Progressive BJJ
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -76 kg
(Day 1)
3-16
Gotowy
Sam Taylor
Element Australia
Josh Mullins Arruda BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:52
Adult - Female - Gi / White Belt (Novice) / Adult (18 yrs +) / +70,0 kg
(Day 1)
2-19
Gotowy
Issy Richmond
Zenith Adelaide
Wygrana na punkty - 05:00
Tammie Foster
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -76 kg
(Day 1)
3-17
Gotowy
Daniel Lock
South Coast BJJ
Alex Mlaco Arruda BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
Adult - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / -83 kg
(Day 1)
1-18
Gotowy
Shannon Foale
South Coast BJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Will Wesley Absolute MMA
Adult - Female - Gi / White Belt (Novice) / Adult (18 yrs +) / +70,0 kg
(Day 1)
2-20
Gotowy
Lauren Taylor
Element Australia
Tiarna Fuss Zenith Adelaide Wygrana na punkty - 05:00
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / Purple / Brown belt / -100 kg
(Day 1)
1-14
Gotowy
Tom Gerlach
Element Australia
Eddie Alba Zenith Adelaide Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / Purple / Brown belt / -100 kg
(Day 1)
1-15
Gotowy
IDRIS MUHAEMIN
Arruda BJJ
Leon Bowley Arruda BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Adult - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / -83 kg
(Day 1)
1-20
Gotowy
Dylan Mildwaters
Zenith Adelaide
Brendon Carrick De Been 100% Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Adult - Female - Gi / Blue Belt / Adult (18 yrs +) / -60,0 kg
(Day 1)
2-25
Gotowy
Anita Pagnani
Natassia Morrison Cardio-Flex MMA Wygrana na punkty
Adult - Female - Gi / White Belt (Novice) / Adult (18 yrs +) / +70,0 kg
(Day 1)
2-21
Gotowy
Victoria Thompson
Issy Richmond Zenith Adelaide Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Adult - Male - NoGi / Adults 18yrs + / Beginner 0 - 2yrs / -83 kg
(Day 1)
1-21
Gotowy
Will Wesley
Absolute MMA
Jack Thompson Matrix Jiu Jitsu & MMA Academy Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / Purple / Brown belt / -100 kg
(Day 1)
1-16
Gotowy
Tom Gerlach
Element Australia
Leon Bowley Arruda BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -83 kg
(Day 1)
3-29
Gotowy
Dylan Mildwaters
Zenith Adelaide
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:16
Matthew Runting
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / Purple / Brown belt / -100 kg
(Day 1)
1-17
Gotowy
IDRIS MUHAEMIN
Arruda BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:05
Eddie Alba Zenith Adelaide
Adult - Female - Gi / White Belt (Novice) / Adult (18 yrs +) / +70,0 kg
(Day 1)
2-22
Gotowy
Tiarna Fuss
Zenith Adelaide
Tammie Foster Wygrana na punkty - 05:00
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -76 kg
(Day 1)
3-18
Gotowy
Michal Pruchniewski
Progressive BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Sam Taylor Element Australia
Adult - Male - Gi / Adults 18yrs + / White Belt (Novice) / -76 kg
(Day 1)
3-19
Gotowy
Josh Mullins
Arruda BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Daniel Lock South Coast BJJ